Używane BMW na Raty
#Leasing Kredyt Wynajem

Używane BMW na Raty

Mówi Doradca ds. Finansowania Aut Używanych Bawaria Motors:

—Od używanych BMW serii 1 i BMW serii 2 z lat 2009-2015 do BMW M5, M8, i7, XM z 2023 roku. Atrakcyjne warunki dopasowane do potrzeb Klienta, proste procedury oraz krótki czas uzyskania decyzji finansowej i wydania auta.

Oferujemy produkty finansowe (leasing, kredyt oraz wynajem długoterminowy) dla firm oraz osób fizycznych. Pięć salonów rozmieszczonych na terenie Polski - Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice, Gdańsk.

Możliwość finansowania bez wkładu własnego.

Używane BMW na Raty w pigułce

 • Kredyt, Leasing, Wynajem długoterminowy z serwisem - oferujemy wszystkie trzy.
 • Rata za używane BMW będzie niższa, jeśli przyjmiemy Twój obecny używany samochód w Rozliczeniu.
 • Dobrze płacimy za używane BMW, MINI, samochody marek niemieckich, japońskich, z USA - w wieku do 8 lat i z przebiegiem do 150 tys. km. Do takich aut możemy potem dołączyć gwarancję. Wyceń używany.
 • Powiedz nam, jeśli prowadzisz działalność - dobierzemy używane BMW z pełną fakturą VAT, co obniży Twoją ratę netto.
 • Trzycyfrowa rata w PLN jest możliwa. Na używane, kilkuletnie BMW z salonu. Zapraszamy do Bawaria Motors.
Używane BMW kredyt

Używane BMW Kredyt
Pojazd na Własność
12-84 miesięcznych rat
"Jestem stały w uczuciach"
Po ostatniej racie stajesz się właścicielem
Rata leasingu używane BMW

Używane BMW Leasing
Wpłata własna od 0%
24-60 miesięcznych rat
Na firmę lub osobę prywatną
Przejęcie na własność lub wymiana na nowy
Wynajem używanego BMW

BMW Wynajem
Rata z serwisem, ubezpieczeniem, oponami
12-60 miesięcznych rat
Płaski, przewidywalny miesięczny koszt
"Zawsze jeżdżę nowym"

 

 

Raty BMW a finansowanie w innych markach

 1. BMW ma solidną reprezentację samochodów używanych z pełnym vat. Dla osoby prywatnej rzecz neutralna; dla przedsiębiorcy - oznacza to zakup za ledwie 80% ceny wyjściowej - myśl Upust na używany do 23%.
 2. Załatwiamy w Twoim imieniu Rejestrację w Wydziale Komunikacji. Podpisujesz dokument - wyjeżdżasz używanym BMW z salonu Bawarii - dziś!
 3. Decyzja leasingowa na pierwszej i jedynej wizycie - przy kawie.
 4. Mamy leasing konsumencki. Leasing samochodu używanego możliwy jest na osobę prywatną, nie tylko na firmę.
 5. Do 24 miesięcy Ochrony Serwisowej; Do 6 miesięcy/10 000 km zerowego kosztu serwisowania używanego BMW z Bawaria Motors. Jakże cenne przy spłacaniu rat. W wyszukiwarce preferuj modele z BMW Premium Selection.

 

Q&A

Dlaczego Leasing oferujemy na pierwszym miejscu, przed Kredytem?

Dla wielu kupujących używane BMW liczy się czas i płynność finansowa. Decyzję leasingową uzyskamy nawet i w godzinę, czyli odbiór możliwy dziś. Leasing nie wpływa na zdolność kredytową firmy. Idealnie mieć co się da w leasingu. Wtedy następna decyzja kredytowa - na nieruchomość, mieszkanie, dom - będzie prawdopodobnie pozytywna ;)

Co z posiadaniem na własność? Klienci indywidualni tradycyjnie wybierali kredyt. Kredyt wymaga zabezpieczeń, których nie ma przy leasingu. Jeśli rata kredytowa w takiej samej wysokości jak leasingowa, a leasingodawca bezpieczny (BMW Leasing), dlaczego nie wybrać leasingu na osobę prywatną? Coraz więcej Klientów Bawarii Motors się decyduje.

BMW Leasing a BMW Comfort Lease

Obydwa są dostępne dla samochodów używanych :)

BMW Leasing to leasing operacyjny, klasyczny leasing. Cel: Maksimum korzyści finansowych, korzyści podatkowe, płynność w firmie, przejęcie samochodu na własność i ew. samodzielna odsprzedaż go po najlepszej cenie przy wykorzystaniu własnej zaradności. Samodzielne ogarnięcie kwestii organizacyjnych na późniejszym etapie użytkowania auta. Dla samochodów nowych i używanych.

Opłata wstępna 0-45% • Okres finansowania 24-60 miesięcy • Wykup 0,5-45%

BMW Comfort Lease. Niska rata tylko za użytkowanie. Zależy od tego, jak dużo będziesz korzystał z samochodu (planowany przebieg, ile miesięcy/lat będziesz jeździć).  Leasing dla lubiących doświadczać - po 24-60 miesiącach możesz zwrócić samochód dealerowi i wziąć nowy model BMW. Przypomina wynajem długoterminowy. Dla nowych i używanych BMW.

Opłata wstępna 0-35% • Okres finansowania 24-60 miesięcy • Gwarantowana wartość końcowa (wg okresu finansowania i zadeklarowanego przebiegu)  • Twoja decyzja: zwrócić samochód czy dopłacić resztę

Pieniądze z BMW Financial Services, czyli od kogo?

Kupując na raty używane BMW, korzystasz ze środków Grupy BMW z siedzibą w Monachium. BMW Bank GmbH i BMW Leasing GmbH też są zlokalizowane w stolicy Bawarii. Czy to nie pewniej skorzystać z finansowania od grupy, której zależy na całościowej satysfakcji kierowcy z kilku-, klikunastoletniego BMW? Tak pisze o sobie BMW FS:

BMW Financial Services to firma należąca do Grupy BMW (...) została założona w 1971 roku i jest obecnie jednym z wiodących banków samochodowych. Jej oferta obejmuje finansowanie i leasing, ubezpieczenia komunikacyjne (...) i zarządzanie flotą. Ponadto, BMW Financial Services oferuje elastyczne i nowoczesne możliwości zarządzania aktywami poprzez plany inwestycyjne na wybranych rynkach, dopasowane do wymagań Klientów.

Czy mogę uzyskać trzycyfrową ratę w PLN na używane BMW z salonu?

Tak. Szczególnie jeśli:

 1. Oddasz nam używany samochód w rozliczeniu,
 2. Zdecydujesz się na wpłatę własną,
 3. Jeżeli wybierzesz BMW Comfort Lease - niską ratę za użytkowanie.
Czy mogę kupić używane BMW przy użyciu swojego finansowania, jak PKO Leasing?

Tak. Zapraszamy do Bawaria Motors.

Jak wyliczyć ratę na używane BMW?
 1. Znajdź samochód w Wyszukiwarce Używanych BMW,
 2. W ofercie naciśnij przycisk 'Zapytaj',
 3. W treści zapytania poproś o symulację kredytu/leasingu.