O nas

Ponad 1500 certyfikowanych, używanych samochodów marki BMW sprzedaliśmy w ostatnich 365 dniach!

Zaufali nam Klienci z całej Polski i Europy. Nasze samochody trafiły w ręce zarówno Klientów prywatnych jak i działalności gospodarczych między innymi na terenie Warszawy, Janek, Piaseczna, Katowic, Trójmiasta, Poznania, Łodzi, Wrocławia, Lublina, Białegostoku, Olsztyna, Szczecina, Rzeszowa.

Bawaria Motors to największy dealer BMW w Polsce.

Bawaria Motors prowadzi w Polsce 5 salonów (Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice, Gdańsk), które w swojej ofercie posiadają nie tylko nowe i używane pojazdy, ale i usługi blacharsko-lakiernicze, serwisowe, a także sklep z akcesoriami i częściami samochodowymi.

Priorytetem dla Bawaria Motors jest sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów salonu dzięki dbałości o produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia firmy działającej w całym kraju.

Wychodząc również naprzeciw potrzebom naszych klientów, obecnie skupiamy się na rozwoju naszego kanału YouTube Bawaria Motors TV, gdzie znajdą Państwo testy, poradniki, ciekawostki oraz inne nowości związane z markami BMW i MINI.

 

Używane BMW od dealera Warszawa

Warszawa

Auta używane BMW Janki k. Warszawy

Janki

Salon aut używanych BMW Piaseczno

Piaseczno

Samochody używane BMW Katowice

Katowice

Komis BMW Gdańsk

Gdańsk

 

Jesteśmy częścią Emil Frey Polska

Emil Frey Polska to holding spółek posiadających autoryzowane punkty dealerskie. Obecnie mamy pięć dealerstw BMW i MINI, trzy Mercedesa, jedno Peugeota, jedno Skody i jedno Volkswagena. Dodatkowo mamy też nowoczesną blacharnię i lakiernię PGArt Motors, która wykonuje naprawy powypadkowe dla wszystkich marek. Natomiast spółka Emil Frey Select oferuje szeroki wybór samochodów używanych. Pracując w jednej z naszych lokalizacji – Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach, Gdańsku lub Poznaniu – jesteś częścią większej rodziny dealerskiej, która sprzedaje i serwisuje samochody nie tylko jednej marki i nie tylko w jednym miejscu.

  • Bawaria Motors Sp. z o.o. – autoryzowane punkty dealerskie marek BMW i MINI w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku.
  • MB Motors Sp. z o.o. – właściciel autoryzowanych punktów dealerskich marki Mercedes-Benz w Piasecznie, Poznaniu oraz w Jankach.
  • Bohemia Motors Sp. z o.o. – autoryzowany punkt dealerski marki Skoda w Jankach.
  • CityMotors - autoryzowany punkt dealerski marki Volkswagen i Volkswagen Użytkowe.

Od strony prawnej Emil Frey Polska to właściciel wszystkich wymienionych wyżej dealerstw. Ideą tej spółki jest odpowiednie sterowanie rozwojem każdego z punktów dealerskich, jak również Grupy Emil Frey Polska jako całości. Dodatkowo świadczy usługi doradcze w każdym obszarze działalności i pomaga podejmować odpowiednie decyzje na poziomie zarządczym. Na poziomie firmy EF Polska podejmuje się strategiczne decyzje odnośnie każdej spółki, jak również zarządza się finansami, ryzykiem czy jakością.

 

 

Dla kogo zakup BMW?

Luźne przemyślenia. Dla kogo jest dziś BMW? Jak marka ewoluuje? Pozostaje w tyle, czy jest o dwa modele do przodu?

Relax. We care - druga noga, na której staje BMW?

Seria 3. Pierwsze prawdziwe BMW? I dla kogo?

Ile za swój samochód zapłacili inni klienci? Zobacz Archiwum sprzedanych aut.