Newsletter

Zapisz się

Dołącz do bazy odbiorców newslettera Bawaria Motors. W przesyłanych informacjach znajdziesz m.in. atrakcyjne oferty samochodów nowych i używanych dostępne tylko dla subskrybentów. Zapraszamy!
BMW PREMIUM SELECTION

BMW PREMIUM SELECTION.

SAMOCHODY UŻYWANE.

 

Pakiet BMW Premium Selection

Pakiet BMW Premium Selection pomoże Ci uniknąć nieprzewidzianych wydatków. W ramach pakietu uzyskujesz prawo do usuwania usterek, które wystąpią w samochodzie przez okres      od 1 do 3 dodatkowych lat lub do 200 000 km (w zależności, który warunek zostanie osiągnięty pierwszy). Dzięki pakietowi BMW Premium Selection, który obejmuje wszystkie części mechaniczne i elektroniczne, kierowcy BMW mogą spać spokojnie.

Udokumentowana historia pojazdu

Tylko to, co najlepsze – oto oferta BMW Premium Selection. Bawaria Motors dysponuje udokumentowaną historią każdego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz tylko pewne i sprawdzone auta.

BMW Kredyt i BMW Leasing

Usługi BMW Financial Services dają możliwość ratalnej płatności za pojazd, dostosowanej do Twoich możliwości finansowych. Dostępne są również plany leasingowe z indywidualnie określonymi warunkami umowy dotyczącymi danego okresu, przebiegu pojazdu czy płatności w ratach.

Sprawdzony stan techniczny

Każdy samochód w naszej ofercie jest gruntownie sprawdzany przez wykwalifikowanych mechaników i musi spełniać lokalne normy dotyczące wieku i przebiegu pojazdów. Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

BMW Ubezpieczenia

U nas wszystkie formalności załatwisz na miejscu. Ubezpieczenia BMW to gwarancja spokoju i maksymalne uproszczenie formalności. Nasi doradcy zadbają, abyś otrzymał najlepszą ofertę.

Program assistance

Drogowe usługi serwisowe gwarantują bezpieczeństwo i spokój umysłu, jaki towarzyszy jeździe BMW. Czy w kraju, czy zagranicą, nasi wykwalifikowani mechanicy i personel serwisu są zawsze gotowi do pomocy, tak podczas napraw pojazdu na drodze, jak i w razie konieczności holowania go do serwisu.

Oferta odkupu dotychczasowego pojazdu

Przyjęcie samochodu w rozliczeniu zamienia uciążliwą procedurę w prostą decyzję: Bawaria Motors wystawi odpowiednią ofertę na samochód, którym obecnie jeździsz. Nasi doradcy określą aktualną wartość rynkową Twojego pojazdu i zaproponują ofertę odkupu, tak abyś Ty mógł jak najszybciej cieszyć się swoim nowym BMW.

do góry